Need to اجرای نما خود را افزایش دهید؟ باید ابتدا این را {خوانده|بیاموزید

ورق اچ پی ال (HPL) شرایط بسیار مناسبی را برای طراحی نما در اختیار طراح قرار می دهند. شرکت کارووین پیشرو در زمینه طراحی و اجرای انواع نمای خشک ساختمانی و مبتکر طرحهای خلاقانه در این حوزه است. این طرحها به حدی طبیعی هستند که امکان تشخیص آنها از فاصله دور وجود ندارد و تنها از نزدیک قابل تشخیص هستند. در این نمونه به جای استفاده از فلز، از کابل استفاده می شود و به گونه ای کابل ها مهار می شوند تا بتوانند وزن کلی سازه را تحمل کنند و نمای اسپایدر را پیاده سازی نمایند. با پیشرفت تکنولوژی و لزوم ساخت ساختمانهای سبکتر، ضخامت جدارهها نیز تا حدود بسیار زیادی کاهش یافت. لایه لعاب یکپارچه و نفوذناپذیر سرامیک سایز بزرگ نیز مزید بر علت شده و مانع از یخ زدگی قسمتهای داخلی بتن و سرامیک میشود. این لایه لعاب از ورود آب به لایههای زیرین سرامیک جلوگیری میکند و در شرایط دمایی سرد مانع از یخ زدن بافت سرامیک سایز بزرگ میشود. در ضمن تنوع رنگی بالا در سرامیکهای سایز بزرگ این قابلیت آنها را تقویت میکند. بسیاری از طراحان مجتمعهای مسکونی دوست دارند یک طرح بزرگ بر روی نمای ساختمان کار کنند؛ یا شرکتهای بزرگ مایلاند که از برند یا لوگوی خود در نمای سرکت استفاده کنند؛ قابلیت چاپ بر روی سرامیکهای اسلب این شانس را به آنها میدهد و میتوانند با خیال راحت طرح یا نوشته خود را ایجاد کنند.

شرکت های نمای خشک

سرامیک سایز بزرگ با قابلیتهای فوق میتواند انتخابی ایده آل برای نما یا دکوراسیون یک ساختمان باشد. این فاصله میتواند به عنوان عایق حرارت و صدا عمل کند. سرامیک سایز بزرگ میتواند محدوده دمایی بین 20 تا 100 سانتیگراد را به خوبی تحمل کند و حتی پوسته پوسته نیز نشود. این نکته را باید در نظر داشته باشید که قیمت اجرای واش بتن توسط گروه های کوچکتر و نیمه حرفهای بسیار ارزان تر از شرکت های بزرگ است و در صورتی که تجربه و مهارت کافی برای اجرا وجود داشته باشد و مصالح با کیفیت استفاده شود کیفیت کار گروه های نیمه حرفه ای تفاوت چندانی با شرکت های بزرگ نخواهد داشت. با توجه به توانایی رنگ آمیزی آلومینیوم به هر رنگی، نمای کامپوزیت آلومینیومی در طیف گستردهای از رنگها و همچنین الگوها (شبیه چوب و سنگ مرمر) تولید میشوند. انواع نمای خشک به علت تنوع بالا امروزه مورد توجه قرار گرفته است که در این جا به آن ها می پردازیم. با وجود الیاف و ترکیبات شیمیایی از گسترش ریزگردها در محیط جلوگیری می کند.به علت تولید صنعتی از ایجاد صدا، غبار و گازهای سمی جلوگیری میکند.از مصرف سنگهای طبیعی، چوب و سایر فرآوردههای ارگانیک جلوگیری می کند. صفحات زیرین اشباع شده پشم معدنی فوق العاده فشرده ، الیاف سیلیکات کلسیم ، ورقه های آلومینیوم و کاشی ها و آجرهایی سفالین که گستره ی وسیع از رنگ و بافت راا در بر می گیرد.

سنگ ها باید بافت سالم، بدون شیاروترک ورگه های سست وخلل وفرج باشد. سنگ های طبیعی بعلت تخلخل زیاد پیوسته و ناپیوسته ای که در بافت خود دارند دارای جذب آب بسیار بالایی هستند. متریال تراکوتا که امروزه شاهد انتخاب آن برای نمای ساختمان ها در ایران هستیم، دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. نمای کامپوزیت با ضریب انتقال حرارت ۲۳۰ نسبت به سایر متریال ها از ضریب انتقال بالاتری برخوردار بوده ، بنا بر این مساله نسبت به سایر مصالح نمای خشک کمی نامناسب می باشد. این در حالی است که سایر مصالح نماکاری از این خصوصیت برخوردار نیستند. بستهای این سیستم در سطح نمای سرامیک قابل رویت است و برای جلوگیری از جلب توجه میتوان آنها را با رنگ کوره ای الکترواستاتیک متناسب با رنگ سرامیک پوشش داد. بنابراین توجه به اصول و اجرای سنگ نمای ساختمان امری ضروری و مهم است. مقاومت دربرابر جداشدن وافتادن نما از خصوصیات مهم مصالح و نوع اجرا می باشد. Art icle h as ​been cre ated with t​he help  of G SA C᠎onte nt G ener᠎at or  DE᠎MO!

ی خشک بیشتر آشنا شوید، پس با ما همراه باشید.

اما کمک مهم دیگری که اندازه سرامیک سایز بزرگ به پیمانکاران میکند، سرعت عمل در پایان پروژه است. چرا که کاری زمان بر بوده و هزینه زیادی ایجاد می کند,برای نصب قطعات بزرگ سنگ هم نمی توان از ملات استفاده نمود چرا که تثبیت بالایی ندارد. پس از اتمام زیرسازی فلزی، به دو روش می توان ترمووود را به زیرسازی متصل نمود. در ادامه این مقاله از آجر آنلاین میتوانید با این نوع اجرای نمای خشک بیشتر آشنا شوید، پس با ما همراه باشید. عدم نفوذ باران اسیدی از یک طرف و مقاوم بودن این لعاب شیشهای باعث میشود که این سرامیک استقامت بالایی از خود نشان دهد. سطح سرامیک سایز بزرگ با یک لایه لعاب پوشش داده شده است که در برابر نفوذ آب و سایر مواد مایع عایق است. اگرچه توصیه میشود که سطح سرامیک سایز بزرگ به طور منظم نظافت شود، اما کیفیت بالایی این سرامیکها و لعاب صیقلی آن باعث میشود که پاک شدن مواد آلاینده به راحتی صورت گیرد. این پرسلان ها در صورت نصب نادرست با کوچکترین نوسانات دمایی دچار ترک و شکستگی می گردند. در مناطق سرد سیر و فصول سرد سال بدلیل تشکیل یخ در حفره های موجود در سنگ ، دچار آسیب دیدگی و شکستگی می می گردد در نتیجه دیوارها ممکن است دچار رطوبت زدگی شوند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نصاب نمای سرامیک خشک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید