Prime 10 ایده با اجرای نمای کامپوزیت

هرچه ضخامت آهن و ورق استفاده شده بالاتر باشد به الطبع قیمت پروژه بالاتر می شود. تفاوت بین نوسازی نمای ساختمان و بازسازی نمای ساختمان در این است که عملیات بازسازی کارهای بیشتر و پایه ای تری باید انجام بشود.نسبت به زمانی که ما قصد نوسازی نمای ساختمان را داریم. در هرصورت نصاب کامپوزیت نما باید شرایط را از نزدیک بررسی کند تا بتواندقیمت دقیقی را اعلام کند. نما کامپوزیت طرح چوب و نما کامپوزیت سفید در این زمینه بسیار پرکاربرد می باشند. نمای کامپوزیت سفید که از ورق کامپوزیت سفید ساخته شده همانطور که از نام آن پیداست به رنگ سفید است.رنگ های سفید به چند نوع دسته بندی در کالرچارت تقسیم می شوند مانند سفید یخچالی سفید مات سفید برس خورده و طرح دار.برای رنگ کردن سطوح ورق کامپوزیت سفید از تکنولوژی PVDF و نانو PVDF جهت ثبات رنگ و عدم ایجاد ترک استفاده میشود. اما کامپوزیت های مدرن از لایه های متعدد و مختلفی تشکیل شده اند که در تصویر این لایه ها به ترتیب نام برده شده است. این نوع کامپوزیت نما به طور کل مقاومت و دوام بالاتری نسبت به چوب دارد. قیمت این نما ها بر اساس طرح، متریال مصرفی از جمله آهن و ورق کامپوزیت متفاوت است.

، قیمت مناسب نسبت به نمای سنگ می توان نام برد.

همیشه در نظر داشته باشید که در طراحی نمای کامپوزیت نیازی به محاسبات پیچیده برای وزن متریال ندارید چرا که از مزیت های این نوع نما سبک بودن آن را میتوان نام برد که این سبکی در بین دیگر متریال های طراحی نما کمتر دیده شده است. کامپوزیت پانل نانو ضد آلاینده که یکی دیگر از انواع نمای کامپوزیت ساختمان است، مقاوم در برابر آتش، مستحکم، دارای خاصیت خود تمیزکنی و مقاوم در برابر مواد اسیدی و قلیایی میباشد. با توجه به بافتی که خود آجر دارد آجر نیز پس از گذشت چندین سال دچار فرسودگی میشود و ممکن است آسیب هایی را برای ظاهر ساختمان شما به وجود بیاورد. که این آسیب ها ممکن است به دلیل بلاهای طبیعی سیل زلزله و یا موارد دیگری باشد که به وجود میآید. ، قیمت مناسب نسبت به نمای سنگ می توان نام برد. طرح های کامپوزیت نسبت به خواسته بازار تنوع مطلوبی دارند. نحوه نصب نیز بر هزینه اجرای نمای کامپوزیت تاثیر دارد. عوامل مختلفی در تعیین قیمت اجرای هرمتر مربع نمای کامپوزیت تاثیر گذار است و بسته به نوع آن و مواد تشکیل دهنده هزینه اجرای نمای کامپوزیت مغازه متفاوت است. کامپوزیت در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی دارد.

320 سانتیمتر با ضخامت 2.5 الی 5 میلیمتر می باشد.

پوشش نمای ساختمان با پانلهای بزرگ آلومینیومی که آن را بصورت عکس نمای کامپوزیت ساختمان مسکونی در اینترنت مشاهده می کنید یا در سطح شهر در حقیقت یک محصول مدرن چند لایه ای با پوشش آلومینیومی در ابعاد دلخواه به ضخامت ۴ میلی متر هستش که متشکل از دو لایه ورق آلومینیوم و هسته داخلی آنها از پلی اتیلن و یا مواد معدنی ضد حریق و پوشش رویه از جنس رزین PVDF دارد و اصطلاحاً ورق آلومینیوم کامپوزیت ACP به آن گفته می شود. جنس کامپوزیت مغازه چیست؟ در مورد تاریخچه کامپوزیت نمای مغازه و ساختمان چه می دانید؟ قطر تمامی ورق های کامپوزیت ۴ میلیمتر بوده که این ضخامت شامل ورق های آلومینیوم و پلاستیک هسته مرکزی میباشد. 320 سانتیمتر با ضخامت 2.5 الی 5 میلیمتر می باشد. در نهایت می توان گفت که ضخامت یک ورق از کامپوزیت تزئینی چیزی بین 4 الی 6 میلیمتر خواهد بود. برای این منظور در کامپوزیت نمای مغازه که یک کامپوزیت تزئینی به شمار می رود از ترکیب آلومینیوم و پلی اتیلن به صورت لایه ای استفاده می گردد. ورق کامپوزیت آلومینیوم با توجه به نوع آلیاژ آلومینیومی لایهها، ضخامت، نوع رنگ استفاده شده در پوسته خارجی و نوع مواد لایه میانی، تنوع زیادی را به این ورقها میدهد.

آموزش نصب نمای کامپوزیت

ابعاد و ضخامت هر ورق کامپوزیت نما چقدر است؟ قیمت اجرای هرمتر مربع نمای کامپوزیت چقدر است؟ طراحی نمای ساختمان های اداری: در نمای مدرن ساختمان های اداری ، استفاده از ورق کامپوزیت بسیار پر طرفدار است . بوددجه است که صرف آن میشود قاعدتاً در عملیات بازسازی نمای ساختمان به بودجه بیشتری داریم تا بتوانیم هزینههای بازسازی نمای ساختمان را پرداخت کنیم. همچنین پوشش NANO-PDF به دلیل قابلیت خودشویی، جدیدا به ویژگی کامپوزیتها اضافه شده است. اما پنجره ها بدلیل داشتن گوشه و خم کنار پنجره و فلاشینگ کف و سقف پنجره عملا بر متراژ نمای کامپوزیت آلومینیوم اضافه میکنند. اما در حال حاضر در تولید کامپوزیت های مدرن امروزی همه لایه ها در مقابل آتش سوزی مقاوم بوده و وزن آن در هر متر مربع نهایتا ۵ کیلوگرم خواهد بود. به دلیل همین حق انحصار بود که تا مدت ها قیمت و هزینه استفاده از این ورق بسیار بالا بود. در واقع این شرکت در دهه هفتاد میلادی با همکاری شرکت BASF کامپوزیت ساختمانی را تولید و حق انحصار آن را به مدت 20 سال در اختیار گرفت. در مقایسه با نمای شیشه ای نیز با در نظر گرفتن انعطاف پذیری ورق کامپوزیت آلومینیوم و وزن آن این نما کابرد بیشتری دارد. Content has  been cre at᠎ed ᠎with the  he​lp ​of behsaznama Content  G​enerator DEMO!

نمای کامپوزیت ویلایی

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مجموعه ها لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید