Prime 10 نمای کامپوزیت اکانت برای تطبیق با در Twitter

در حال حاضر ورقهای کامپوزیت دارای محبوبیت مطالب بشتر بسیار زیادی هستند. ✅سنگ های تراورتن بدلیل ویژگیهایی همچون چسبندگی خوب و چگالی پایین باعث کاهش وزن سنگ و در نتیجه سبک شدن نمای ساختمان می گردد. شیوهای که برای اجرای نمای کامپوزیت ساختمان در نظر گرفته شده است. عواملی مانند شرایط اقلیمی منطقه نیز بهتر است در انتخاب نوع مصالح در نظر گرفته شود. بنابراین در هر شهر و کشوری میتوان به راحتی به انواع ورقهای کامپوزیت دسترسی داشت. در چنین شرایطی اولین سوالی که در ذهن افراد شکل میگیرد این است که قیمت هر متر مربع نمای کامپوزیت چقدر است؟ در اجرای نمای کامپوزیت به روش هنگ شیارهای چکمه ای شکل بر روی ورق های شیار خورده و در قسمت شیار ایجاد می شود.سپس از این شیارهای چکمه ای شکل برای اتصال ورق به نبشی آلومینیومی زیرسازی استفاده می کنیم. پانل حاصل از آن سبک وزن و بسیار آسان است به شکل های مختلف و سبک ها. مسلماً قیمت هر کدام از این ورقها با همدیگر متفاوت است. با توجه به هر کدام از موارد اشاره شده و همچنین بودجه و سلیقه کارفرما می توان طرح های متفاوتی را پیشنهاد داد.

اجراي نماي كامپوزيت

ابعاد و ضخامت هر ورق کامپوزیت نما چقدر است؟ غالباً ، زیرسازی فلزی که شبکه بندی اصلی نمای فریم لس (AGK) را شامل میشود از پروفیل های 40×40 بوده و در سازه های سنگین تر جهت تقویت سازه زیرسازی ، در کمربندی ها از پروفیل هایی با ابعاد و سایز بزرگتر استفاده میگردد. از این ورق میتوان در اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی در مکانهای عمومی، فروشگاههای زنجیرهای، مراکز خرید، تبلیغات نمایشگاهی و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. این روزها بسیاری از کارفرمایان، معماران و طراحان نمای داخلی و خارجی ساختمانها، به مزایای فراوانی که طراحی نما کامپوزیت برای بنا به همراه دارد پی بردهاند. 4. روند تولید نمای کامپوزیت در تمامی کشورهای جهان، با رشد بسیار خوبی همراه بوده است. ورق آلومینیوم کامپوزیت ها در سال های اخیر توانسته اند در نمای ساختمان تاثیرات زیادی داشته باشند و تنوع و کیفیت را به نما اضافه کنند. با توجه به این ویژگی ها، این بار ماریو روماینو Mario Romano این ساختمان آلومینیومی را در محیطی ویلایی طراحی کرده است.  A rt ic le has  be en gen er᠎at᠎ed wi᠎th behsaznama Content Gen​er ator DEMO.

مزایای نمای کامپوزیت

در نتیجه این ورقها به عنوان عایق صدا عمل کرده و از وارد شدن صداهای آزاردهنده بیرون، به داخل ساختمان جلوگیری به عمل میآورند. این روزها بسیاری از کارفرمایان و طراحانی که در زمینه اجرای نمای خارجی ساختمان به فعالیت مشغول هستند، از نمای کامپوزیت ساختمان برای انجام بسیاری از پروژههای خود استفاده مینمایند. در حال حاضر برخی از شهرهای صنعتی یا مناطق آزاد تجاری، برای ایجاد هماهنگی میان بناهای خویش، از این ورقها استفاده مینمایند. برخی از طراحان برای ایجاد جذابیت بیشتر برای نمای خارجی ساختمانها، در پشت ورقهای کامپوزیت از چراغ بهره میبرند که نور غیر مستقیم و بسیار زیبایی برای بنا به وجود میآورد. همچنین تجربه نشان دهنده آن است که ورقهای کامپوزیت دارای طول عمر بالایی هستند، بنابراین هر هزینهای که برای خرید آن صرف میکنید، ارزش خاص خودش را دارد. کسانی که دندان خود را کامپوزیت می کنند موظف هستند هر 3 الی 4 ماه مسواک های خود را تعویض کنند و از خمیر دندان هایی که دارای فلوراید هستند استفاده کنند.

عدم امکان تعویض پانلها به صورت مجزا، عدم استقامت پانلها در برابر باد، عدم امکان عایقبندی به دلیل نبودن درز ژوئن برای پر کردن با فوم پلی اورتان و چسب میتوان اشاره کرد. به همین دلیل استفاده از کسب و کارهای آنلاین مورد استقبال مردم در شهر تهران واقع شده است. امروزه نمای کامپوزیت با استقبال زیادی رو برو شده است و دلیل آن سبکی این متریال و در نتیجه اجرای راحت آن می باشد. به خصوص ساختمانهایی که خطر آتش سوزی در آنها زیاد است (مانند جایگاههای سوختگیری) با بهره گیری از آلومینیوم کامپوزیت نسوز طراحی میشوند. آلومینیوم کامپوزیت طرح سنگ: این نوع یکی از پیشرفتهترین و زیباترین ورقهای کامپوزیت است که بر روی سطح آلومینیومی آن از سه لایه رنگ لمینت استفاده شده و به طرحهای گوناگون سنگ ساختمانی قابل تولید است. طراحی اولیه پروژه(سه بعدی-۳D) با پیشنهاد کارفرما و نظر آرشیتکت با توجه به وضعیت ظاهری موجود و با توجه به قابلیتهای ورق کامپوزیت و شیشه. نام این نماها از نظر تخصصی، اصطلاحا نمای کامپوزیتی است. هزینه نمای کامپوزیت در قیاس با دیگر مصالح ساختمانی، بسیار ارزان و مناسب است؛ در نتیجه استفاده از آن، از نظر اقتصادی با صرفه است. نکته مهم، دقت مهندس یا استادکار ناظر در زمان اجرا است.

دیدگاهتان را بنویسید