Sins Of نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

۳- این نوع سرامیک با تعبیه حالت کام و زبانه در دو وجه بالا و پایین آن های مسائل مربوط به آب بندی درز افقی نمای سرامیک خشک پرسلانی را به طور ۱۰۰ درصد حل می کنند به طوری که هوا پشت آن ها می رود و لی آب و رطوبت به هیچ وجه به پشت ان ها نفوذ نمی کند. استفاده از بتن اکسپوز در نما به دو صورت استفاده از پانل های پیش ساخته و یا به صورت اجرا در محل پروژه با قالب بندی صورت می گیرد. نمای سرامیک خشک پرسلانی dry porcelain ceramic جزء به روز ترین نماهای ساختمانی روز دنیاست که به روش نصب خشک اجرا می گردد .سرامیک خشک پرسلانی به عنوان بخش CLADDING پوشش نمای سرامیک خشک پرسلانی می باشد، که مهمترین بخش این نوع نما می باشد و می بایستی استحکام کافی در مدول منفرد و کمترین جذب آب ممکن را داشته باشد. فناوری های نوین این فرصت را در روند ساخت و ساز ایجاد می کند تا افراد بتوانند با کمترین هزینه به بیش ترین کیفیت دسترسی یابند. تمامی این مزایا باعث صرفه جویی در هزینه هایی چون خدمات و غیره می شود، بنابراین نماهای بتنی یکی از ارزان ترین نما ها به حساب می آیند. ​Data has be en c​reated  by https://behsaznama.com nbsp;C᠎ontent᠎ Gen er ator᠎ Dem​ov​er sion!

انواع نمای خشک

سیمان شسته: نماهایی با سیمان شسته یکی از مقاوم ترین و مقرون به صرفه ترین نما ها به حساب می آیند. نمای آجری: همانطور که می دانید آجر یکی از قدیمی ترین متریالی است که از گذشته تا کنون همچنان در میان مردم محبوبیت دارد و امروزه تداعی کننده خاطرات گذشته می باشد. کامپوزیت: یکی از کاربردی ترین مصالح در طراحی نما می باشد. دستمزد کارگران باتوجه نوع نما و همچنین با در نظر گرفتن شهر و منطقه ای که پروژه در آن قرار دارد، متفاوت می باشد. این متریال ازنظر جنس، مقاومت و هزینه خرید و نصب با یکدیگر تفاوت داشته و هرکدام مشخصات و خصوصیات منحصربهفردی دارند که ما در ادامه مطلب از شرکت ساختمانی و برج سازی بتیس، انواع متریال تولیدشده برای نمای بیرونی ساختمانها را به شما عزیزان معرفی میکنیم. این نوع ورقه ها کم هزینه می باشند و همچنین نصب آن ها هم ارزان و هم سریع کلیک کنید است. آن هم در بناهایی که عمدتا نقش نمادین و مهمی در ورود شهرها به عصر مدرنیته ایفا میکنند. ساخته می شود، می توان از آن برای نمای ساختمان های مسکونی و تجاری هم استفاده کرد. نمای سرامیکی جزء نماهای خشک محسوب می شود و می توان از آن برای نمای ساختمان مسکونی، اداری و یا تجاری بهره برد.

انواع اجرای نمای خشک

این نوع متریال از همانند آجر از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و می توان جزو نماهای ارزان قیمت به حساب آورد. همچنین این سرامیک ها هزینه های اجرای نما و هزینه های نگهداری از ساختمان را کاهش داده و از لحاظ اقتصادی و مصرف انرژی مقرون به صرفه می باشد. این قابلیت در بسیاری از انواع نماهای دیگر وجود ندارد و در صورت آسیب دیدن قسمتی از نما مجبور به تقبل هزینه ی زیادی برای تعویض کامل آن خواهید شد. اغلب چسب هایی که برای ساخت این متریال استفاده می شود از نوع مصنوعی است و ویژگی های آن تنوع رنگی بالا و سهولت در نصب می باشد. این ویژگی نمای خشک سبب شده تا بسیاری از مشکلاتی که طراحان، مهندسان، متخصصان و مدیران پروژه ها با آن روبرو هستند، برطرف شود و با استفاده از این مصالح در هر سایز، ضخامت و رنگی که لازم است، به بالا رفتن کیفیت نما و اجرای کامل طرح مورد نظر خود خواهند رسید. این فریم های آلومینیومی معمولا با شیشه پر می شوند و علاوه بر این که ظاهری زیبا داشته امکان ورود نور طبیعی را به فضای داخلی فراهم می آورد.

اجرای نمای خشک

اجرای تر معمولا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند و اگر شما قصد دارید تا از هزینه های طراحی نمای ساختمان بکاهید، توصیه می کنیم تا اجرای تر را انتخاب کنید. هزینه اجرای نمای چوبی در مقایسه با سایر نماها کمتر است. موضوعی که قیمت اجرای نمای سرامیک خشک را به گزینه مطلوب و قابل قبولی تبدیل کرده است. از مصالح به روز تری مانند سرامیک خشک پرسلانی، ورق کامپوزیت، کرتین وال ها و تایل تراکوتا و… از لحاظ متریال : نمای خشک آجری ، نمای سنگ خشک، نمای سرامیک خشک، شیشه، ترمووود، کامپوزیت، نمای خشک فلزی و غیره. قیمت نمای خشک سرامیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. انتخاب بهترین متریال برای طراحی نمای ساختمان موضوعی بحث برانگیز است، زیرا نقش کلیدی را در ثبات ساختاری دارد و می تواند مستقیما بهره وری انرژی ساختمان و همچنین کاهش هزینه های ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار دهد. اما باید بگوییم که هزینه بالایی دارد و بدین ترتیب جزو نماهای ارزان قیمت به حساب نمی آید. شاید از خودتان بپرسید که اجزای تشکیل دهنده این نمای امروزی چه چیزهایی هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید