Sins Of نمای خشک

اهمیت طراحی نما ساختمان به شیوهای اصولی و زیبا، بر هیچکس پوشیده نیست. برای اجرای نمای خشک دست شما در انتخاب مصالح باز است و می توانید هر نوع مصالحی که قابل استفاده برای نمای داخلی و خارجی ساختمان است را در هر ابعادی و از ضخامت ۵ میلیمتر تا ۵۰ میلیمتر استفاده کنید. درست است که شما می توانید هر ماده ای را برای هر ساختمانی به کار ببرید. این ماده وزن بسیار سبکی دارد. این قطعات نیز، با توجه به نوع اتصال سنگ و سرامیک متفاوت خواهد بود. سیمانی که برای اجرای نمای یک ساختمان استفاده می شود، الیافی متشکل از سیمان ، سلولز و مواد معدنی است که به ما این امکان را می دهد که دیوارها را به روشی سبک، غیر قابل احتراق و مقاوم در برابر باران ثابت نگه داریم و نماهایی با بافت ها و رنگ های متفاوت ایجاد کنیم. این سیستم از جدترین سیستم های اجرای نمای سنگ خشک است.

سود تاکتیک برای نمای مدرن

به طور مستقل توسط CWCT آزمایش و تأیید شده است. همان طور که احتمالا می دانید، کلمه نما در واقع از کلمه فرانسوی facade گرفته شده است که به معنی جلو یا صورت است. تا یک نمای تجاری شیشه ای آینه ای در جلوی بالاترین طبقه در دفتر اصلی شرکت، نما یک جنبه ضروری ساختمان های تجاری است. همچنین دارای سبک خاصی نیست و شما با هر سلیقه ای می توانید از سیمان برای طراحی نمای خود استفاده کنید. البته با انجام برخی خلاقیت ها می توان نمای مدرن و شیکی ایجاد کرد و نیازی به تکرار روش های سنتی نیست. اکثر تاریخ معماری با ساخت نمای با وزن زیاد و سنگین همراه بوده است از نمای گلی و کاهگلی تا نمای مشهور سنگی که به وسیله رومیان باستان ساخته می شد گرفته تا نمای خشک آجری بنایی که امروزه به عنوان نمای سنتی شناخته می شوند. سنگ تکاب سالیان زیادی است در تمام مناطق سرد و گرم کشور اجرا شده است و به خوبی توانسته بعد از گذشت زمان زیاد زیبایی اولیه خود را حفظ کرده و مقاوم در نمای ساختمان بماند. بلکه با استفاده نور خورشید در طول روز، سایه روشن هایی را در قسمت های مختلف نمای ساختمان ایجاد می کنند تا نمای زیبایی را فراهم کند.

اکنون می‌توانید شرکت طراح و مجری نمای خشک خود را اجرا شد ایمن

یکی دیگر از مکان هایی که طراحی نمای آن می تواند تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان داشته باشد، ساختمان های مسکونی می باشد. در محفظه خالی می توان روی سازه عایقی برای محافظت از ساختمان در برابر شرایط جوی ، آلودگی های صوتی و سایر مزاحمت هایی که ساکنین با آن مواجه خواهند بود اعمال کرد. ویژگی های سیستم نصب سرامیک خشک: در این نوع سیستم ها به دلیل اینکه پروفیل های عمودی آلومینیومی از میان درز سرامیک ها دیده می شوند، به جهت زیبایی بیشتر این پروفیل به رنگ مشکی رنگ آمیزی می شود. در واقع نورپردازی نما به این دلیل انجام می شود تا ویژگی های برجسته در نمای یک ساختمان را برجسته تر کند و آن ها را بهتر نشان دهد. دلیل اصلی این امر ایجاد یک نقشه راه روشن است که مورد توافق کارفرما و معمار باشد. چوب می تواند ساختمان شما را بسیار زیبا نشان دهد و به دلیل طبیعی بودن این ماده، به بینندگان احساس زنده بدون را القا می کند. این دستهبندی شامل: سرامیک پرسلانی خشک نما به حالت مجوف (سوراخ دار) و سرامیک پرسلان خشک نما به حالت تو پر (فول بادی ) می باشد. اجرای مواد نانو آجر روی نماهای آجری باعث می شود پس از شستشوی نما، لکه آب و يا گرد و غبار، روی سطح ننشيند و نمای ساختمان برای مدت طولانی تری فروش تجهیزات نمای خشک تميز بماند. ​C on tent was gen erated with t he ᠎help ​of G SA C​ontent G​en er᠎at or D᠎emoversion .

روغن گیاهی ترموود (آنتی باکتریال) بر روی تمامی محصولات چوبی و نماهای چوبی قابل اجراست و باعث مقاومت چوب در برابر رطوبت و آبگریز شدن سطح چوب می شود که مانع از نفوذ قطرات آب به داخل بافت چوب خواهد شد. نمای سنگ خشک از جدیدترین نماهای ساختمانی است و اجرای آن نیاز به افراد متخصص و کاردان دارد. دور ریز مصالح در این روش کمتر است. این معیارها سه عامل مهم در طراحی را در نظر می گیرند: طراحی، بودجه و نگرانی های نظارتی. به این صورت که به لایه را با فاصله بر روی ساختمان خود قرار می دهند ( که این لایه می تواند جنس های مختلفی داشته باشد. تمام زوایای به کار رفته همگی با محاسبات دقیق هستند که باعث به وجود آمدن این زیبایی شده اند. به آن توجه کرده و باید از متریال خوبی برای زیبایی سازی آن اشاره کرد. بهترین سیستم نمای ساختمان باید محافظ خوبی در مقابل عناصر سخت طبیعی باشد و می­بایست به آسانی نصب شود، نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری داشته باشد، از رطوبت جلوگیری کند و بهترین عایق و محافظ باشد. مواد پلیمری پوشش خوبی روی نما ایجاد می کنند اما قیمت بالایی دارند و خیلی مقرون به صرفه نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید