Time Is Working تمام شد! درباره این 10 روش فکر کنید|فرض کنید|فرض کنید} تغییر نمای خشک شما

مصالح دیگر یک عمر مفیدی دارند که بعد از گذشت این عمر به مرور خراب شده و زیبایی اولیه خود را از دست داده و در بعضی از متریال ها باعث هزینه دوباره و اجرای دوباره نما می شود. یکی دیگر از خصوصیات مهم تراکوتا در نمای ساختمان، ترکیب آن با متریال های دیگر است. انتخاب چسب مناسب بر اساس خصوصیات فنی مصالح بهکاررفته صورت میگیرد.انتخاب چسب مناسب به دانش فنی و مهندسی نیاز دارد. این ویژگی باعث شده که آن را برای نمای ساختمان های تئاتر و موسقی، نمای اداری انتخاب کنند. این قابلیت یکی از مهم ترین ویژگی هایش است که نمی توان به راحتی آن را در متریال های دیگر ساختمانی پیدا کرد. اشعه خورشید خیلی زود رنگ آن را تغییر نمی دهد و ماندگاری آن برای معماران ثابت شده است. روند کار شما باید به این صورت باشد که کلیه سطوح را از بقایای رنگ های قدیمی و شل شده، آلودگی های مختلف، گرد و غبار و از این دست موارد کاملاً پاک کنید. بهترین متریال ها و زیباترین رنگ ها لزوما نمای خوبی ایجاد نمیکنند، مگر با دقت در نحوه ترکیب و طراحی آن ها. Content was cre at ed by G᠎SA  Conte nt Gen᠎erator Demoversion᠎!

نصاب نمای خشک

اما خود ساختمان ها با توجه به کاربری آنها طراحی های نمای ویژه ای می طلبد که به ذکر آنها خواهیم پرداخت. متریال تراکوتا که امروزه شاهد انتخاب آن برای نمای ساختمان ها در ایران هستیم، دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. اما این سبک طرفداران خاص خود را دارد که با هر هزینه ای انتخاب اول و آخرشان خواهد بود. تراکوتا نامی است که از قدیم بر روی سرامیک های سنتی که از خاک رس ساخته می شدند نهاده شده بود. که متوجه پوسته خارجی (نما) می باشد، خود ساختمان متوجه این بار نخواهد بود. نمای اسپایدر، نمای کرتین وال، نمای سرامیک خشک و پنجره های آلومینیومی از جمله انواع سیستم های نما بوده و با توجه به اهمیت طراحی و اجرای مدرن ترین نماها در ساختمان های مسکونی و اداری، شاهد راه اندازی شرکت های متعددی در زمینه خدمت رسانی در این زمینه می باشیم که در این میان میتوان گفت شرکت آرمن طرح و نما به عنوان یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین شرکت های فعال در این حوزه بوده و با همکاری تیمی متخصص و خبره بهترین امکانات را در اختیار کارفرمایان و مشتریان قرار می دهد. قیمت اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی چیست و حتی نحوه نصب و روش نصب در قیمت آن تأثیر به سزایی دارد که این قیمت برای مدل نمایان و ارزان ترین مدل نصب محاسبه شده است.

ی ساختمان مدرن محسوب می شود.

گرانيت از جمله سنگهائي است كه داراي خواص مفيد و منحصر به فرد است. در طول بیش از 13 سال فعالیت، نماآگهی با تکیه بر همکاری تیمهای مجرب، همواره تلاش کرده است تا بهترین راهکارها را در تمام عرصه های صنعت تبلیغات به صاحبان برند پیشنهاد دهد. وقتی نور خورشید، ساختمان را در ساعاتی از روز گرم میکند، سطح نوارها گسترش می یابد تا در داخل ساختمان سایه ایجاد شود. اما نکته مهم این است که شکاف در کدام قسمت نما ایجاد شود تا بیشترین تاثیر را داشته باشد. این برنامه نیز برای تعیین جهت قبله با گوشی عرضه شده است. یکی از مهمترین مصالحی که در نمای خشک امروزه به کار می رود و طرفداران بسیاری دارد کرتین وال می باشد، چرا که زیبایی و استحکام این مصالح بسیار عالی می باشد. نمای تراکوتا یا همان سفالینه نوعی از نمای ساختمان مدرن محسوب می شود. سفالینه تراکوتا به منظور سهولت در استفاده و نصب و همچنین زیبایی بیشتر دارای مقاطع اختصاصی برای کنج، اختلاف سطح و نبش های کار و … نمای تراکوتا معمولا با فاصله از نمای اصلی نصب می شود. مقاومت این نما در مقایسه با نمای سرامیک بسیار بالا بوده و به راحتی می تواند در برابر نور خورشید دوام بیاورد.

در این سیستم ابتدا به صورت مستقل و با استفاده از چسب یا اتصالات مکانیکی، یک لایه عایق حرارتی به بدنه ساختمان متصل می شود. از دلایل ترک خوردن نمای سیمانی، نشست ساختمان های نوساز مدتی پس از ساخت می باشد. 2- سپس پروفیل هایی مثل نبشی رو که از قبل انتخاب شدن، روی پوسته ی ساختمان نصب می کنن. اما رعایت اصول و میزان، تم و جهت تابش نور بر روی تصویری که ساختمان در شب به خود می گیرد، تاثیر بسیار دارد. این امر موجب تمیزی ساخت نما و همچنین زیبایی دوچندان نمای ساختمان می شود. در طراحی این سبک از مصالحی هم چون سنگ مرمر، گرانیت و تراورتن استفاده می شود. اما در صورت استفاده از متریال هایی مانند چوب ترمووود ، هزینه اجرا کمی بالاتر می رود. این که فضای اداری که ما در آن کار می کنیم چه نمایی از بیرون داشته باشد، می تواند تاثیر زیادی در عملکرد ما و همچنین عملکرد کلی ادارهی ما داشته باشد. Th​is data w᠎as w᠎ri tten by G​SA  C᠎onte᠎nt Generat᠎or  Demover​sion​.

نمای خشک در ساختمان

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرکت طراح و مجری نمای خشک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید