Where می‌توانید شما پیدا کنید دتایل اجرای نمای خشک رایگان منابع

از بهترین فواید استفاده از مواد نماشویی میتوان به پاک شدن آلودگی ها ف دود خودرو، و جرم های سرسخت و سنگین از سطح نما نام ببریم که بصورت رسوب بر سطح نمای ساختمان فرود امده اند و به علت عدم نماشویی تحت تاثیر بارندگی و رطوبت به حالت اسیدی و خورنده تبدیل میشوند و در طولانی مدت باعث خورده شدن و ترک برداشن و شکسته شدن سنگ نما میشود ودر تخریب نمای ساختمان تاثیر زیادی میگذارد و در دراز مدت زیبایی نمای ساختمان را به هم میزند و چهره زشتی به سازه و معماری شهر القا میکند. 📜جهت ورود به حرفه ی معماری، آموزش های دانشگاهی به تنهایی پاسخگو نبوده و نیاز به تجربه کار عملی، ضرورتی اجتناب ناپذیر می باشد. نماهای آجری به دو صورت خشک و تر یا به عبارتی با ملات اجرا می شود که سعی کردم هر دو نمونه را با تفکیک اتصالات مورد نیاز برای هر بخش و مدلسازی دقیق مهاربندی ها با جزئیات فازدو آموزش دهم. ما با مشاوره اولیه در مورد کسب و کار شما را بررسی می کنیم. شما قبل از خرید میتوانید کاملا رایگان مشاوره ی خرید از مجموعه ی ما بگیرید.

انواع نمای خشک

آجر ماشینی یا همان لفتون، امروزه در ابعاد مختلفی تولید میشود، اگر قصد خرید آجر لفتون دارید، بهتر است با ابعاد مختلف این نوع آجر نیز آشنا شوید. انواع کوناگونی از اجر نسوز تاکنون تولید و به بازار عرضه شده است که با توجه به نیاز و نوع مواد بکار رفته در ان ها مورد استفاده قرار می گیرند . اما برای محاسبه دقیق تر نیاز است که حتماً نقشه های اصلی ساختمان مورد بازرسی قرار بگیرد. فایل های تمرین با رویت ۲۰۲۲ تهیه شده است و نمونه ی تکمیل شده نما به عنوان یک مرجع کامل در اختیارتان قرار می گیرد تا در صورت لزوم با مراجعه به آن به رفع اشکال بپردازید. که تمونه های از آنها در نماهای آجری مورد استفاده قرار می گیرد. آجرها از نظر ابعاد جنس و رنگ به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. درسيستم نماي خشک براي اتصال آجرها به يکديگر از ملات استفاده نمي¬شود. از طرفی با توسعه تولیدات و پیشرفت تکنولوژی محصولات مورد استفاده در نمای ساختمان ها به سمت مدرن شدن رفتند و محصولاتی نوین برای نما ایجاد شد که با مزایا و ویژگی های خود، طراحان و مهندسان ساختمان ها را به خود جذب کردند.

شرکت ایناب تولیدکننده، طراح و مجری نماهای نوین ساختمان، با سابقه ی بیش از 14 سال اجرای نماهای نوین ساختمانی، آمادگی خود را برای همکاری در پروژه های نمای ساختمان و اجرای نمای سنگ خشک در سراسر کشور اعلام می کند. چراکه به دلیل المان ها و نحوه ی طراحی منحصر بفردی که دارد قادر است توجه تمامی رهگذران را به خود جلب کند . حتی در مواردی که ساکنین ساختمان تمایل به تغییر نما و تنوع در نمای ساختمان دارند، به راحتی میتوان با تغییر مصالح قبلی، یک نمای جدید برای ساختمان طراحی کرد. بدین ترتیب تصمیم گرفتم در رابطه با طراحی و مدلسازی دیوارهای خارجی از جنس آجر با رویکرد مدلسازی اطلاعات ساختمان BIM آموزشی تهیه کرده وآن را به تمامی طراحان معماری در سراسر کشورم تقدیم کنم. نحوه اجرای سنگ ها در نمای خشک بدین صورت است که از گیره هایی بر روی پروفیل آلومینیومی جهت نصب افقی سنگ ها استفاده می کنند. در این روش ها گیره های فلزی نگهدارنده بر روی پروفیل های فلزی قرار می گیرند, این مطلب اما پس از اتصال سنگ به گیره بر روی سطح کار نمایان می شوند. This  post h​as been do᠎ne by  https://behsaznama.com Con​te nt​ G en​erat or Demov ersi on.

نمای خشک چیست

بهترین زمان اجرای نمای ساختمان با آجر نمای نسوز در فصل های گرم سال است، زیرا اجرای اجر در فصول سرد باعث یخ زدگی و در نتیجه ایجاد شوره به روی سطوح است. این محصول در دو رنگ زرد و قرمز موجود بوده که مهمترین مدل آن ۱۰ گل است. به طور کلی برای اجرای نمای ترکیبی آجر و سنگ از مدل های مختلف اجرا می توان استفاده کرد که هر کدام از آن ها می تواند ویژگی ها و جذابیت هایی داشته باشند و این روش ها بستگی به سلیقه صاحبان ساختمان ها دارد . تمامی این لایه ها با کمک سازه های فولادی و آلومینیومی به یکدیگر متصل شده می شوند. چرا که کاری زمان بر بوده و هزینه زیادی ایجاد می کند,برای نصب قطعات بزرگ سنگ هم نمی توان از ملات استفاده نمود چرا که تثبیت بالایی ندارد. البته ابتدا باید قالب ها ساخته شوند و بتن ریزی شود و زمانی برای خشک شدن بتن در نظر گرفته شود که زمان بر خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید