Who’s نماهای مدرن مشتری شماست؟

آرمن طرح و نما با همکاری تیمی متخصص و خبره در جهت مشاوره ، طراحی و اجرای نمای ساختمان به خصوص نمای مدرن ساختمان فعالیت دارد. جهت اطراف بازشوها (پنجره ها)، خرپشته و فلاشینگ ها چنانچه از سرامیک خشک استفاده می شود، بایستی قبل از اجرای سرامیک ازپوشش عایق رطوبتی و حرارتی استفاده شود. در سیستم های نمای خشک مشهود یا نمایان قسمتی از بست هایی که برای نگه داشتن سرامیک استفاده می شوند، از بیرون ساختمان هم قابل مشاهده هستند. به نظر من سنگ تراورتن خیلی مناسبه برای نمای بیرون ساختمان چون بخاطر تخلخل بالا جذب آب خوبی داره و مقاومت بالایی هم داره، در ضمن چون سبکه خطر سقوطش خیلی کمتر از سنگ های دیگه هستش. با توجه به گرایش انسان به سمت زیبایی و استفاده از تکنولوژی در جهان مدرن، علم معماری و طراحی نمای ساختمان نیز همسو با این موضوع با شتاب زیادی دچار دگرگونی گشته است، شرکت های زیادی در زمینه طراحی سیستم نمای خشک وارد رقابت شده اند، اما تعداد معدودی چون آرمن طرح و نما با داشتن کادری مجرب و دستگاه های پیشرفته توانسته به عنوان مجری، مشاور و طراح این نما ها باشد.

سرامیک نمای خشک

این امر منجر به ایجاد اشکال ابتکاری در ساخت و ساز با استفاده از مواد جدیدی مانند بتن، فلز و شیشه شد.در حال حاضر، انواع نامتناهی از طرح های خانه هایی با نمای مدرن وجود دارد. کاهش خطای انسانی به دلیل تولید صنعتی مصالح، هماهنگی رفتار مصالح در برابر تغییرات دمایی، کاهش پرت مصالح به دلیل انجام محاسبات دقیق برای زیرسازی و طرح نما، وعواملی از این قبیل باعث افزایش کیفیت اجرای این نما می شود. از طرفی طراح در طراحی نمای این ساختمان از برج طغرل الهام گرفته است. در این قسمت از خانه طرح می خواهیم نگاهی به جدیدترین و محبوب ترین طراحی ها در زمینه نمای رومی و نمای ساختمان مدرن بیندازیم. به عبارت دیگر، نمای سنگی لایهای نازک یا تصفیه شده از سنگ طبیعی یا فرآوری شده و مصنوعی است که روی دیوار بیرونی یا در فضای نورگیرها اجرا میشود تا این حس را القا کند که گویی بنا تماماً از سنگ ساخته شده است.

گام چهارم :کلیه ی شکاف ها و سوراخ های موجود در سطح را با مواد مخصوص پر کنید، این ناهمواری ها می تواند در موارد بسیار عمیق باشند که ممکن است تأثیر منفی روی نمای کلی ساختمان داشته باشند. سنگ های آماده شده، روی سطح ملاتی که در زیر اون ها ریخته شده، قرار می گیرند. اما رعایت اصول و میزان، تم و جهت تابش نور بر روی تصویری که ساختمان در شب به خود می گیرد، تاثیر بسیار دارد. برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. این بار قصد داریم به اهمیت کلی نما در ساختمانها بپردازیم. شرکت ما از سال 1383 با رویکرد جدید در عرصه ی نمای ساختمان و با هدف کاربرد فن آوری نوین در این زمینه انجام خدمات مهندسی و فنی شروع به فعالیت نمود. اگه به دنبال این سوال هستید که نمای ساختمان رومی چیست ؟ اگر خانه دو طبقه دارید و به دنبال نمای کلاسیک رومی هستید ، طراحی نمای این ساختمان می تواند ایده ساده و در عین حال کم خرجی باشد. البته این بدین معنی نیست که معماری را رشتهای «مجزا و خود مختار» برشمریم. درادامه در مورد طراحی نمای مدرن، این سبک زیبا و جسورانه در معماری توضیح داده می شود. Da᠎ta has been generated by behsaznama C᠎onte nt G ener​at​or᠎ D​emoversi on!

نمای این ساختمان ۴ طبقه به سبک کلاسیک طراحی شده است. استفاده از نور، رنگ و سایه روش، در سطح نما، به نحوی که بر جذابیت بصری تاکید گردد. از مزایای اجرای نمای کامپوزیت می توان سبک بودن، سهولت در مونتاژ، تعمیر و نگهداری را نام برد با این وجود کامپوزیت ها از نظر انعطاف پذیری در اجرا، در سطح ضعیفی عمل می کنند. این نما همیشه در بالاترین سطح نماهای مدرن بوده و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد. نصب این نوع نما به نسبت آسانتر است و وزن کمی هم دارد. تاریخچه نمای ساختمان تا به امروز دچار تحولات عمیق و چشمگیری شده است. به طور کلی با بروز این پدیده، تا حد قابل توجهی در ساختمان تنش ایجاد می شود. نمای خانه دوبلکس دو طبقه به سبک کلاسیک که یکی از ویژگی های مهم در طراحی نمای این ساختمان بهره گیری از تقارن است. نمای رومی ساختمان دوبلکس که از طراحی شگفت انگیزی برخوردار است. در بحث طراحی و اجرا این قسمت از ساختمان مصالح و متریال های مختلفی وجود دارد که هر کدام، از ویژگی ها و ظاهر متفاوتی برخوردار هستند. در در تصویر بالا نمای رومی را مشاهده می کنید که از سیمان سفید برای این منظور استفاده کرده است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مصالح نمای خشک بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید