7 راز از شما برخوردار است نه} درباره بیاموزید اجرای نمای خشک

پس از ریسمان کشی، درصورتیکه سازه بتنی باشد و از میلگرد استفاده شود، توری رابیتس روی میلگردهای مورد استفاده در زیرسازی، نصب میشود. درواقع ملات بر روی رابیتس پخش میشود و نما بر روی آن نصب میگردد. نام خشک برای این نوع زیرسازی به دلیل عدم استفاده از دوغاب و ملات برای نگهداری در پشت نما است. انواع شاسی کشی نما با توجه به نوع مصالح مورد استفاده در نماسازی، متفاوت است. نمای خشک این روزها جلب توجه زیادی کرده است و اگر شما قصد دارید که نمای زیبا و کاربردی اجرا نمایید و با معایب و مزایای آن آشنا شوید ما را تا آخر مقاله همراهی کنید. بهترین گزینه برای انتخاب و خرید ، آجر مشکی نسوز است . علاوه بر این، تیمی مجرب از افراد حرفهای و فعال در حوزه آهن و فولاد در آیرومارت، با ارائه مشاوره فنی و تخصصی، میتوانند راهنمای مناسبی در تمامی مراحل خرید شما باشند. قیمت آجر نما نسوز کد AP38 آذرخش با توجه به کیفیت بالا در مواد اولیه و روش پخت و همچنین استاندارد بودن آجر کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه است و خرید آجر نما نسوز کد AP38 آذرخش به کارفرمایان محترم جهت اجرای نمای ساختمان توصیه میشود. آجر نما نسوز کد AR88 آذرخش با توجه به مواد اولیه مرغوب و همچنین پخت در شرایط استاندارد و در کوره با حرارت تحت کنترل صورت میگیرد.  Article was gener᠎ated with t he help of https://behsaznama.com Content​ G en er᠎ator ᠎DEMO᠎.

حذف اجرای نمای خشک یکبار و برای همه

درروش اجرای نصب آجرنسوز در نما به روش خشک،آجرنسوزها را به قالبی که روی نمای ساختمان پیچ و مهره کرده اند در اصطلاح اسکوپ می کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا درباره زیرسازی و شاسی کشی نمای ساختمان و نحوه اجرای آن صحبت کنیم. سیستم نمای خشک از نظر اجرایی و با توجه به نوع قرارگیری اتصالات در کشور ما به دو دسته روش؛ نمایان و غیره نمایان دسته بندی می شود؛ که در ادامه توضیحی مختصر از هر یک را بیان خواهیم کرد تا شناخت دقیق تری درباره این نوع نما داشته باشید. به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اجرای نمای خشک نمایان دارای سرعت نصب بالاتری است و در آن اتصالات نمایان است. این روش دوام زیادی ندارد و امنیت آن نیز پایین است. نما همچون شیشه در نمای ساختمان است . اجرای نمای آجری از قدیمی ترین روش های اجرای نما می باشد. از نماهای پر کاربرد کشور این روزها نمای ترکیبی آجر و سنگ می باشد که نمای بسیار جذاب و زیبایی می باشد . Data was c᠎reat ed with https://behsaznama.com Con tent G en er​ator  DEMO.

اجرای نمای خشک آجر

در اجرای نمای سنگ به روش خشک ، اسکوپ ها هویدا هستند؟ وجود این قوسها در نمای رومی موجب شده تا زیرسازی آن کمی دشوار شده و نیاز به تخصص داشته باشد. به همین دلیل در مواردی که به استحکام بالاتری در اجرای نما نیاز باشد، از میلگرد استفاده میشود. ریسمان کشی به منظور مشخص کردن میزان برآمدگیها و فرورفتگیهای نما و تراز کردن انجام میشود. عملیات تراز کردن باید با دقت بالا و تحت کنترل مهندس مربوطه انجام شود. ۱- پس از متصل کردن عایق حرارتی با کمک چسب و یا اتصالات به دیوار زیرین و اجرای چهارچوب روی آن، آجرها با کمی فاصله به چهارچوب متصل می شوند که این فاصله باعث به وجود آمدن یک عایق حرارتی برای ساختمان خواهد شد. اجرای زیرسازی نما باید مطابق با اصول و برنامه انجام شود، چرا که کیفیت انجام آن، تاثیر بسیاری بر زیبایی ظاهری، استحکام و دوام نما دارد. نمای رومی از انواع نماهای کلاسیک است و به دلیل اشکال هندسی و قوسهایی که در نما وجود دارد، از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است. از سوی دیگر، میلگرد علاوه بر اینکه در فونداسیون و آرماتوربندی ساختمان کاربرد دارد، در نما نیز مورد استفاده قرار میگیرد. اولین و قدیمیترین وظیفهای که نما به عهده دارد، وظیفهٔ محافظت از انسانها در مقابل تهدیدهای این مطلب بیرونی است.

اجرای نمای خشک با توجه به نوع پروژه معمولا اولین انتخاب معماران برای طراحی و اجرای نمای خانه ها و ساختمان های مسکونی می باشد. این ترکیب برای اولین بار در سال۱۹۹۳ میلادی و توسط گروهی در ترکیه تولید و به دنیا عرضه شد. این نوع، ورق هایی با روکش طرح چوب یا انواع طرح های دیگر از ترکیب های رزین های فنولیک و لایه سلولزی به وجود می آید، که پس از قرار گرفتن در دمای بالای 145 درجه و فشار bar 300 تبدیل می شود به صفحات محکم. زیرسازی نمای ترموود میتواند از هر دو نوع سیمانی و یا فلزی باشد. شاسی کشی نمای سرامیک خشک، مثالی از این نوع زیرسازی است. هرکدام از این موارد ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم، قیمت شاسی کشی را تحت تاثیر قرار دهد. از آجر رسی در چه سازه هایی استفاده می کنند؟ همان طور که از عنوان نمای خشک مشخص است و قبلا هم توضیح دادیم، تفاوت اصلی نمای خشک با نمای سنتی یا نمای ملاتی در نوع نصب مصالح نما به سازه ساختمان است. این سیستم یک سیستم نمای تهویه شونده است که شامل پروفیلهای افقی میباشد که توسط شبکه ای از ریلهای عمودی سر جای خود محکم نگه داشته میشوند.مزایای اجرای نمای خشک چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید